Dovolená

29. prosince 2010 v 21:51 | Kateřina Fišerová |  Enrique a Fanoušci
1. Kapitola - Odjezd na dovolenou


"Snad mám všechno sbalené! Jinak by mě muselo picnout!" Právě jsem dobalila věci na dovolenou do Španělska. Jedu tak i se svou sestřenkou Kačkou. "Ahojky, už máš sbaleno? Já jsem právě skončila, tak doufám, že mám všechno sbaleno!" "Ahojky, jo už mám taky sbaleno! Takže jedu k tobě." "Jo super!"


"Ahoj!! Tak, jsem zde!" "Ahooooj, to mám radost, že jsi tady už se nemůžu dočkat až budeme ve Španělsku!!" "Jo no já taky!!"☺ "Hlavně mám to nejdůležitější!!! A to je foťáček!!!! Koupila jsem si pro jistotu ještě druhou paměťovou kartu 8GB! Taky mám iPod! Bez toho se taky nehnu na krok!"☺ "Tak to je super já jsem se taky pojistila druhou paměťovou kartou a baterkami! Do foťáku i do MP3." "Jo to já taky!"☺ Přitakala Káťa. Pak jsme probíraly další věci, které bereme s sebou.

Na letišti:


"Tak jo letenky máme, tak už se zajdeme odbavit ne?" Ptám se Kačky. "Jo já myslím, že už se můžeme jít odbavit. "Váš pas prosím." "Ano tady ho máte." "Děkuji." "Tak prosím může jít. Nashledanou." "Nashledanou." Odpovím, a pak počkám na Kačku. "Tak už jsem tu." Řekne. "Jo super, tak jdeme." Až projdeme i bezpečnostní kontrolou, tak se posadíme a čekáme až oznámí náš let. Zatím s procházíme po obchodech, ale mají moc vysoké ceny, takže si nic nekoupíme.

Za hodinu nám oznamují, že naše letadlo již přiletělo a tudíž, že do něj můžeme nastupovat.

V letadle:


"Takový luxus to se mi líbí!" Povídám Kači. "Jo taky se mi to líbí! Ty obrazovečky a dá se tu poslouchat i hudba, ale máme svou!☺ Beztak, že tu ani nehrajou Enriho!"☺ "No to určitě ne."☺

Během letu nám přinesou jídlo. Letíme dvě hodiny. Přistáli jsme v Madridu.

Pak nás autobus rozvážel do hotelů. Náš hotel se jmenuje Punta Prima v oblasti San luis.2. Kapitola - Pobyt


Při příchodu na hotel jsme byli všichni obeznámeni s informacemi. Na pokoji jsme si začaly vybalovat věci. "Páni to je krásný pokoj! Takový velký!" Říká mi Kačka své pocity z prvního dojmu. "Tak jo vybalíme si věci a půjdeme se mrknout k moři!" "Jasně už se těším!" Odpoví mi.

U moře:


"Takový překrásný západ slunce musím vyfotit!" Povídá Kačka. "Jo to je! Taky si to musím vyfotit!"☺ Odpovím. "Už se těším až zítra půjdeme plava a na ty všechny dobrodružství!" Povídám. "Jo já se taky moc těším!"

Další dny:


Na schůzce jsme se dověděly pokyny, co se týče zájezdů a ostatních věcí týkajících se pobytu ve Španělsku. Objednaly jsme si zájezd do Madridu, který se koná zítra.

"Wow, ta voda je teplejší než jsem myslela!" Povídám. "Jo to máš pravdu! Je to teplé jako čaj!"☺ Pak jsme plavaly, potápěly se a dělaly blbiny ve vodě. Také jsme šnorchlovaly. "Koukej na ty překrásné rybičky!" Podívá mi Kača.

Pak jsem si zašly na oběd. Po obědě jsme se rozhodly jít prozkoumat město. "Hele tohle triko se mi líbí." Oznamuje mi Kačka. "Ani není moc drahé." "Tak si ho kup. Mi se líbí tyhle kraťasky!" "Tak jo a ty si kup ty kraťasky!"☺ "Tak jo."☺ Odsouhlasím to. Pak procházíme dalšími obchody.

Po večeři se jdeme projít na pláž. "Nádherný západ slunce!" Povídám. "Jo to máš pravdu!" Pak se jdeme balit na zítřejší výlet do Madridu.

Na výletě:


Vyjeli jsme brzy ráno. V autobuse jsme dostali pokyny k výletu. V Madridu jsme navštívili nejrůznější památky. Například: Palacio Real, Monasterio de las Descalzas Reales, Ermita de San Antonio de la Florida, Convento de la Encarnación, ...
Ke konci výletu jsme dostali rozchod po náměstí. S Kačkou jsme chodily a koho nevidíme! Slavného španělského zpěváka Enriqueho Iglesiase! Hned jsme šly k němu pro autogram! "Hola!" Voláme na něj. "Hola." Odpoví. "Firmada por usted, por favor?" Ptáme se jestli by se nám nepodepsal. Odpoví: "Curso." To znamená samozřejmě. Jsme šťastné jako blechy!☺ Na konec se s ním vyfotíme!☺ Potom se nás zeptá: "Nechcete zajít do kavárny?" "Ano chceme!" Řekneme jednohlasně.☺ V kavárně si povídáme o našich zážitkách z dovolené a taky se ho zeptáme na jeho kariéru a podobné věci. Říkám mu: "My jsme tady na výletě a za 15 minut máme být u autobusu." "Aha to je škoda. Ale já vás tam odprovodím." "Jé to bys byl hodný!" Řekne nadšeně Kačka. "No to by byla parádá!" Přitakám. "Čím jsme si to zasloužily? Takový komfort?" Zeptám se. "To nemůžu jen tak své fanynky odprovodit k autobusu?"☺ "Jo jen se to tak často nevidí!"☺ Povídám. "Mám ještě jeden dotaz. Ve kterém hotelu bydlíte? Ať vás mohu přijet navštívit." Jůů, tak o je bomba!!☺" Vyhrknu. "V hotelu Punta Prima v oblasti San Luis." Odpoví Kačka. "Fajn, tak já vás někdy přijedu navštívit!" "To budeme moc rády!"☺ Odpovíme jednohlasně. "Tak jsme domluveni." Dodá a pak nás jde odprovodit k autobusu.

"Tak to je něco!! Ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsme byly v kavárně s Enrim!!" Povídá unešeně Kača. "Přesně! Já tomu taky ještě pořád nemůžu uvěřit!!" Přitakám. "To je jak sen!! Hodně dobrý sen!" Dodám unešeně.☺ "A jak se na nás všichni koukali!" Dodá Kačka. "No to máš pravdu!"☺


Další den v novinách: "Enrique Iglesias chodí do kavárny se svýma fanynkama a odprovází je až k autobusu!!" "Vidíš to?? Co to má znamenat??" Ptám se naštvaně! "No to by mě taky zajímalo!" Odpoví Kača rozhořčeně. Po chvíli nám jde naproti Enri. "Ahoj viděl jsi dnešní noviny?" Ptám se. "Jo viděl! Je to děs!" "Nás to úplně naštvalo!" "To co tam všechno píšou je hnus!" "Toho si holky nevšímejte! Já už to ani neřeším, protože to je pořád něco!" "Aha tak to jsi dobrý, ale nám to vadí! Jak kdybychom byly nějaké šlapky! Jako kdyby to byla špatnost, že si zajdeš do kavárny s Fanynkami!" "Jo chápu, že vám to vadí, ale co s tím mám dělat? Žalovat je? To už teď bude zbytečné, když to vidělo celé Španělsko!" "Fajn dobře, ale cítím, že to nebyl poslední článek jestli se budeme nadále stýkat." "Nechcete mi snad dát košem?! Nebo jo?" "To ne. Dobře, my to přežijeme, když budeme v novinách. Fajn už to nebudeme pitvat!" "Super to jsem moc rád!"☺ "Tak co podnikneme?" Ptá se. "Chcete se projet po Španělsku nebo jít k moři?" "Co takhle obojí? Dneska moře, pak cestování." Nabídne Kačka. "Jo to beru." "Tak jdeme do vody!" "Počkej my se musíme převléknout do plavek!☺ Nepůjdeme se koupat jen ve spodním prádle!"☺ "Ale mi by to nevadilo!"☺ "No tomu ráda věřím! Ale nám jo!"☺☺ "Ty máš plavky na sobě?" Ptá se Kača. "Ne taky se musím jít převléknout."☺ "Tak pojď s námi na pokoj." Nabídnu mu. "Tak jo."

U moře jsme plavali a potápěli jsme se a dělali jsme blbiny. "Kde vlastně přespíš?" Ptá se Enriho Kačka. "Mám objednaný hotel kousek od vašeho hotelu. "Aha to je škoda já jen, že je u nás volná postel!"☺ "Myslím, že by to nebyl dobrý nápad." "Myslela jsme si to, že nebudeš chtít. Tak nic za pokus to stálo!"☺ Odpoví zklamaně Kačka. "Nebuď zklamaná! Pouze vás chci uchránit před palbou novinářů!" "Aha no to jsi hodný, máš pravdu, že by nás zase roznesli na kopytech. Bych se nedivila kdyby tu i teď někdo byl a fotil nás." "Jo já bych se tomu taky nedivil." "Tak pojďte půjdeme někam jinam." Řeknu. "Kam chcete jít?" "Pojď k nám. Zvu tě na kávu." "Tak takové pozvání se nedá odmítnout!"☺ "To jsem ráda!"☺ Řeknu.

Na pokoji si u kávy povídáme. Pak si Kačka odskočí a Enri povídá: "Ty jsi taková krásná! Vyzařuje z tebe pozitivní energie." "Páni, tak teď jsem na rozpacích! Nevím, co mám teď dělat!" "Nedělej nic." Pak mě uchopí a políbí mě. "Wow, to je drsné!" "Tak teď nás bulvár opravdu roznese na kopytech!" "Roznese, ale ne když se k tomu veřejně přiznáme. Pokud budeš teda chtít." "Chtít jako co? Chodit s tebou?" "Jo." "Děláš si ze mě legraci?? Co bys se mnou prosím tě dělal?"☺ Vyhrknu překvapeně! "No co bych s tebou asi měl dělat?!☺ Chodili bychom spolu jako přítel s přítelkyní." "Tak na tohle říkám ano!! Ale co pak? Až s Kačou budeme muset odjet zpátky do Česka?" "No tak tady zůstanete?" "To nepůjde." "Jo chápu. Něco vymyslíme, tak jo."☺ Už budu muset jít. Bylo mi tady s vámi moc pěkně! Mějte se ahoj zítra." "Jo děkujeme za všechno! Ahoj." na konec byl sladký polibek!☺ "Teda!! Vy spolu chodíte jo?" "Jo!! nemůžu tomu uvěřit!!!" "To se ti nedivím! Taky bych s ním hned chodila!" "Akorát nevím, co bude dál. Až budeme muset odjet domů!" "No to nevím." "Požádal mě abych tu zůstala, ale řekla jsem mu, že nemůžu." "Aha." "Takže nevím." "No tak to je teda zajímavé!" "No to mi povídej!" "Pojď půjdeme se projít na pláž." Nabídne mi Kačka.

Při procházce na pláži si sedneme k baru. "Hele já být na tvé místě, tak tu zůstávám!" "Ale já mám v Česku rodinu, tebe!" "Jo já vím, ale tady máš Enriho!" "Jo to vím." "Tak vidíš na co čekáš?" "Máš pravdu." Pak jsem si odskočila na toalety. Když přijdu, tak co nevidím. Kača flirtuje s nějakým klukem. Přijdu k nim a Kačka mě s ním seznámí. "Tak Jani tohle je Julio teď jsme se tu seznámili a taky spolu chodíme!"☺ "Wow, ty na to jdeš teda šupem!"☺ "Tak já tu tak sedím a Julio ke mně přijde a začne se mnou flirtovat! Nešlo mu odolat!"☺

"Aha, tak a teď jsme na tom stejně." "Jo, ale já si Julia otestuju, jak moc to se mnou myslí vážně. Jestli mě nebere jako holku na jednu noc." "Aha no to je chytré." "Tak Julio už musím jít. Zatím se měj pěkně a papa zítra."☺ Na konec byl sladký polibek.

Další den byl opět v novinách článek o Enrim a o nás dvou. Dokonce tam byla i fotka, na které se s Enrim líbáme! "Tak to je už vrchol!! Jdu za Enrim a veřejně to přiznáme nebo mě něco trefí!!" "Klid to chce klid!" Uklidňuje mě Kačka. "Fajn jsem v klidu! Jdeme okamžitě za Enrim!" "Jo jasně už jdeme." "Ahoj Enri, pojď už o nás zase píše bulvár a dokonce je tam i fotka, jak se spolu líbáme! Musíme se už veřejně přiznat k našemu vztahu!" "Ahoj jo jasně pojď uspořádám konferenci a pozvu na ni novináře a veřejně se k tobě přiznám!" "Jo fajn. Díky!" "Tak já jdu za Juliem." Oznámí mi Kačka. "Jo jasně." Odpovím. "Tak vám držím palečky."☺ "Děkujeme!" Pak Enri Kačku políbí a my se obejmeme s Kačkou.

Na konferenci jsme si sedli před tu spostu novinářů a Enri jim oznámil, že spolu chodíme. Pak měli novináři několik otázek.

"Moc ti děkuji, že ses ke mně veřejně přiznal! Moc to pro mě znamená!" "Nemáš zač! Pro tebe a pro náš vztah jsem to udělal velmi rád!" "Tak to ráda slyším! Mám pro tebe překvapení!" "Tak povídej!" "Zůstanu tady s tebou ve Španělsku!" "Páni! To myslíš vážně?" "Jistě, že my myslím vážně! Včera jsme o tom s Kačkou mluvily a tím, co jsi teď pro mě udělal jsi mi dokázal, co ke mně doopravdy cítíš a toho si vážím!!" "Tak to mě těší!! Mám z tebe takovou radost, že se mi chce brečet!!"☺ "Tak breč, já budu brečet s tebou!!"☺ Pak se začneme líbat. "Pojď pojedeme za Kačkou!" "Jo jasně! Máš úžasnou sestřenku a hlavně ty jsi úžasná!"☺

Na pokoji zastihnu Kačku těsně před odchodem s Juliem. "Ahoj Jani a Enri." "Ahoj." Řekne Enri. "Ahoj. Oznamuji ti, že konference dopadla dobře a že zůstávám ve Španělsku." "Tak to mám radost! Já totiž taky zůstávám ve Španělsku! Julio mě má opravdu rád! Dneska se překonával!"☺ "Pojď sem mám z tebe takovou radost!" "A já z tebe!"☺


3. Kapitola - Láska navěky!


Po příjezdu domů jsme zařídily všechny formality, rozloučily jsme se s rodinou a odstěhovaly jsme se do Španělska se španělským občanstvím. Ve Španělsku jsme se s Kačkou domluvily i na společném termínu svatby. Měly jsme svatbu ve stejný den hned za sebou!☺

Oddávající: "Jano Havlásková, berete si zde přítomného Enriqueho Miguela Iglesiase Preyslera za svého právoplatného manžela a budete s ním žít v dobrém i zlém a nikdy ho neopustíte?" "Ano beru." "Vy Enrique Migueli Iglesiasi Preyslere, berete si zde přítomnou Janu Pavláskovou za svou právoplatnou manželku a budete s ní žít v dobrém i zlém a nikdy ji neopustíte?" "Ano beru." "Nyní jste společně vstoupili ve svazek manželský. Smíte políbit nevěstu." "Ten byl sladký!!" Povídám mu. "Jo ten tvůj taky!"☺ Pak nastala Kačina svatba.

Oddávající: "Kateřino Fišerová berete si zde přítomného Julie Marquese za svého právoplatného manžela a budete s ním žít v dobrém i zlém a nikdy ho neopustíte?" "Ano beru." "Vy Julio Marquesi berete si zde přítomnou Kateřinu Fišerovou za svou právoplatnou manželku a budete s ní žít v dobrém i zlém a nikdy ji neopustíte?" "Ano beru." "Nyní jste společně vstoupili ve svazek manželský. Smíte políbit nevěstu." "Miluji tě!!" Řekne mu Kačka. "Já tebe taky!" Odpoví ji. "Tak a jde se pařit!!" Říká Kačka. "Jasně!!" Přitakám ji.

Po svatební hostině jsme odjeli na svatební cestu. Já s Enrim na Filipíny a Kačka s Juliem do Karibiku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Caerol Caerol | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 18:48 | Reagovat

Všecko to de strašně rychle, ale jinak dobrý. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama