Vracím se domů (Part 1)

27. března 2011 v 22:16 | TheNomik |  Ostatní
8:00 - Zvoní mi budík. Marně se snažím vstát, ale při pomyšlení co mě všechno dneska čeká, tak se mi stává ještě hůř. Podívám se vedle sebe a vidím prázdnotu. Další důvod, proč se zahrabat pod peřinu a ještě zůstat ležet.
8:10 - Konečně vstávám z postele. Protřu si oči a vyrážím dolů do kuchyně. Z ledničky vytáhnu mléko, položím ho vedle nachystané misky ze včerejška. Do ní nasypu konflejky a zaliji je mlékem.
8:35 - Oblékám se do ryflí a trička. Rychle si čistí zuby. Vezmu si kšiltovku a mikinu. Znovu slezu ze schodů dolů. Ještě rychle schovám mléko do ledničky, aby se nezkazilo. Vzpomenu si, že by jsem měl Juanitě - mé hospodyni - nechat nějaký vzkaz. V rychlosti hledám papír a tužku. Juanito, vrátím se až zítra pozdě večer. Prosím kup Lucasovy granule, víš které ne?Jinak se nemusíš trápit s úklidem, neudělal jsem bordel. Anna je fuč, ale to jsi zjistila sama, takže kašli na její věci a nechej je na místě, kde je nechala, přeji ti krásný den EI.
8:50 - Nastupuji do auta a vyrážím směrem k letišti. Jsem pořádně nevyspalý, ale člověk si musí zvyknout, jenom já jsem si na to ještě asi nezvyknul.
9:15 - Zdravím všechny okolo a společně nastupujeme do letadla, které nás odveze do LA. V letadle se marně snažím ještě usnout. Fernando je nervózní a já nemám ani páru o tom proč. Gilmar a Laura sedí u stolu a jako obvykle hrají karty. Letušky pochodují nahoru a dolů. Roznášejí nám nějaké dobroty, ale já pokaždé odmítám. Sedím u okna a koukám se z něj. I kdybych se snažil sebe víc, neusnu. Raději si do sluchátek pustím hudbu a poslouchám.
10:05 - Vycházím z letadla a v dálce vidím povykující fanynky. Unaveně sklopím hlavu a jdu za nimi. Fernandovy se to moc nelíbí, ale raději mě ignoruje. "Ahoj," řeknu jim a ony se začnou smát nebo mají vykulené oči. Usmívám se, ale do úsměvu mi vůbec není. Spíš bych raději někde zalezl. "Jsi tak úžasný, děkujeme za tvou hudbu," řekne mi jedna z nich. "Ne, já děkuji. Rád bych si s vámi povídal, ale bohužel mám moc práce a času málo." Omluvím se jim a běžím za Fernandem a ostatními.
10:30 - Stojím u mikrofonu a ruce mám v kapsách. Lezou ze mě samé falešné tóny. Dneska večer mám vystoupení a rozhovor u Ellen. Její show mám rád, ale opravdu se mi nechce u ni vystupovat a už vůbec ne v tomhle stavu.
10:40 - "Co je to s tebou dneska?" ptá se mě Gilmar trochu naštvaně. "Nic, jenom mě dneska nic nebaví," odpovídám po pravdě. Kývnu na mou kapelu, aby začali znovu hrát. Zase zpívám začínám znít alespoň jako patnáctiletý kluk, který je poprvé na podiu a snaží se zpívat.
11:20 - Nasedám do auta a vyrážím do rádia. Musím si udělat promo. Tak jsem teď všude. Ráno rádio, odpoledne rozhovor a photoshoot pro nějaký časopis, večer vystoupení v TV.
11:40 - Sedám si na židli a na hlavu si dávám sluchátka. Snažím se smát a vypadat, jako ten nejšťastnější člověk na zemi. Naštěstí mám brýle a kšiltovku. Nejde mi vidět do očí, alespoň nikdo nevidí mé kruhy pod nimi. Po kšiltovkou a brýlemi se ukrývá ten pravý smutný Enrique, který myslí na úplně jiné věci.
"Tvá nová písnička je pecka v rádiích, jaký máš z toho pocit?"
"Mám z toho moc dobrý pocit, vážně, jsem za to rád."
"Dneska tady máme Enriqua Iglesiase, na facebook a na Twitter nám pište vaše otázky." Moderátor do rádia pustí můj nový hit. Moje koutky se pohybují nahoru a dolu. Napiji se a to je celé co stihnu udělat než písnička skončí.
"S kým ještě by jsi chtěl spolupracovat?" Vykulím oči, ale nikdo to nevidí. Pozvednu ramena a zasměji se. "Nevím, super spolupráce by byla s fanoušky. Vzal bych nějaký fanclub a s nimi nahrál nějakou písničku." Moderátor se tváří jako by viděl blázna, ale taky se snaží být milý. Nevypadá, že by zrovna rád hrál mou hudbu a už vůbec ne mě poslouchal a pokládal mi otázky.
13:00 - Vycházím z rádia a mířím na oběd. Během obědu mě vyruší parta mých fanoušků. Poskytnu jim nějaké fotky, podpisy a polibky. I když ze všeho nejvíc nesnáším, když mě někdo nenechá ani chvíli v klidu najíst i přesto nepřestávám se usmívat.
14:40 - Všichni sedíme znovu v autě a jedeme na zkoušku k Ellen. V autě na chvíli zavřu oko, ale stejně mě probudí Lauřin mobil, který jasně hlásí, že dostala esemesku.
15:10 - Zakláním hlavu a začínám zpívat. Ellen mě pořád pozoruje. Snažím se podat to nejlepší ze mě, ale nedaří se mi to.
15:20 - Odcházím ze zkouším a mířím do časopisu. Kde si budu muset sundat brýle a kšiltovka se jim taky nebude líbit. Ach jo.
15:45 - "Ahoj!" Zdraví mě redaktor. "Čau!" řeknu s úsměvem a posledně s ním si sedám na jednu ze sedaček, které v redakci mají.
"Tak co Enrique, jak se máš?"
"Ale jo, díky, dobře." Trošku lžu.
"Tak jo moje první otázka zní: Co Anna?" Oh můj bože! Nenávidím lidi co se na to musí pořád ptát. Neustále je zajímá moje soukromí. Sakra, jsem tady kvůli hudby a ne kvůli Anny.
"Anna…" Musím se zamyslet nad tím co mám říct. "Anna je v Rusku." Napadne mě rychle. Přeci nebudu oznamovat, že se semnou rozešla ne? Věta Anna je v Rusku mi sice přijde podlá, ale je mu to musí stačit.
"A co svatba? Děti? Ty pořád říkáš ne, ale když bude to ano?" Tohle mě pobaví. Musím se tomu trochu zasmát.
"Děti? Svatba? Klid, to ještě nehrozí," říkám klidně a opravdu to myslím doopravdy.
"Tak co? Kdy se můžeme těšit na tvé turné?" No už jsem nedoufal, že by se mě zeptal na něco jiného.
"Turné? Bude." To je celé to řeknu. Ještě semnou prohodí několik otázek a jdeme na photoshoot.
16:30 - Všude jsou samé blesky. Navlékly na mě sako. Cítím se ještě víc nesvůj než před devátou hodinou ráno. Hlavu skláním, nakláním. Usmívám se, mračím se. Ruce v bok, složené, v kapsách. Všechno co se po mě žádá to udělám. "Vyplázni jazyk," řekne mi fotograf a já aniž bych na to pomyslel, co to vlastně dělám a proč, tak to prostě provedu.

Part 2 je zde: http://enriqueiglesias-fanfiction.blog.cz/1103/vracim-se-domu-part-2
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Juana Juana | 28. března 2011 v 19:26 | Reagovat

jakobys ho ten jeden den odpravdu sledovala... :-)  8-) ...bohužel pro Enriho, to zní nějak moc pravdivě...:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama