Jeden rok EUPHORIA 2

5. července 2011 v 20:13 | TheNomik |  Ostatní
Třetím singlem se stalo Heartbeat s bývalou zpěvačkou dívčí skupiny The Pussycat Dolls Nicole Sherzinger. Song napsal Enrique, Jamie Scott a Mark Taylor (Bailamos, Hero,...). Mark Taylor píseň také produkoval. Píseň byla nahrána v Miami, Florida, USA South Point Studios. Heartbeat mělo premiéru 8.června 2010 a videoklip pod réžii Hiro Murai 14.září 2010. Videoklip byl natočen v Kentwood, Michigan.


Natáčení klipu

Živé vystoupení s Nicole v Paul O'Grady Show


Čtvrtým singlem a zároveň druhým španělským singlem byla písnička No Me Digas Que No s duem Wisin Y Yandel, kteří s Enriquem v minulosti pracovali na remixu Lloro Por Ti a jejich Gracias A Ti. Singl byl vydan 19.října 2010 .
Videoklip byl natočená v Los Angeles, USA pod dohledem Jesse Torrero, který v minulosti natočil Do You Know/Dimelo či Gracias A Ti. Klip jsme poprvé mohli vidět 18.listopadu 2010.


Natáčení klipu

Živě na předávání cen Latin Grammy Awards 2010 s Wisin Y Yandel + I Like It

Enrique vydal úplně nový singl s názvem Tonight (I'm F*cking You) nebo také clean verze Tonight (I'm Loving You). Singl vyšel 22.listopadu 2010. Vůbec se na původní verzi Euphoria nedostala, ale poté co singl vyšel byla do alba přidaná. Sklaba byla nahraná s americkým rapperem Ludacris s produkcí DJ Frank E.
Videoklip spatřil světlo 22.prosince 2010. Klip se natáčel 4 dny v Los Cabos, Mexiko a v Los Angeles. Režisérem se stali BBGun (Alex Bergman, Maxim Bohichik) a Parris. Enrique si do klipu vybral slovenskou modelku Natalia Obradovičovej. Rozhovor s Natalii je ZDE.


První vystoupení s Tonight na předávaní cen American Music Awards 2010 + I Like It


Dalším singlem se stala skladba o hříšných tanečnicích Dirty Dancer, která je nazpívaná s Usher. Skladba má dvě verze, ale single vyšel jako nová verze s featuring Lil Wayne. Singl vyšel 9.května 2011..
Videoklip byl natočen režisérem Ethan Lader, svou premiéru měl 22.června 2011.. Videoklip se natáčel v Los Angeles, USA.


První živé vystoupení Dirty Dancer v nejlavnější pěvecké soutěži American Idol (Česko-Slovenská Superstar) 2011 + I Like It.


Už brzy by měl vyjít videoklip k dalšímu španělskému singlu Ayer.


Video text:
Fotografie z natáčení klipu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama