About Euphoria Tour and more (Srpen 2011) - Part 1

25. srpna 2011 v 17:17 | TheNomik |  Interviews/Zajimavosti
Na co se těšíš nejvíc, když jsi na cestě po svém nadcházejícím turné?
Na co se těším nejvíc? Miluji být na cestě. Pro mě to je ta nejzábavnější část mé práce. Vlastně, to necítím jako práci. Když přijde promo, to je jiný příběh, vstávat brzy, dělat rozhovory, ale když přijde na turné snažím se program naplánovat co nejvolněji je možné, takže si můžu odpočinout a jen se snažit dát to nejlepší na show, jak jen je to možné, ale je to součást mé práce, kterou necítím jako práce, kterou rád dělám.

Jaký máš úhel pohledu na tohle turné?
Úhel pohledu. Vlastně jsem to dokončili nyní. Bude to velmi podobná část Euphoria Tour, ale změní se několik málo věcí, ale vlastně stále jsem ve fázi, o které právě mluvíme, ale mělo by to být dobré. Vizuálně, myslím si, že to bude moje nejoblíbenější turné.

Jaký byl tvůj největší zážitek z některé z tvé nedávné cesty?
Z nějakého důvodu bylo UK velmi speciální pro mě. Byl to pocit jako jeden z nejlepších turné, které jsem v UK udělal. Také v US byl jeden velmi, velmi speciální, bylo to v Medisan Square Garden. Publikum bylo moc dobré. Hrál jsem tam už předtím, ale tenhle byl jeden z nejspeciálnějších ze všech časů, kdy jsem byl v Medisan Square Garden.

Budeš na turné s Miami umělcem Pitbullem, jaké to bude hrát v rodném městě v Miami?
Mělo by to být skvělé. Je to vždycky trochu vyčerpávající hrát ve tvém rodném městě. Jsi prostě trochu víc nervózní. Je to trochu jako hrát v Madridu, Španělsko, kde jsem se narodil. Je to stejný druh pocitu. Jsi taky jako ořechy, protože každý se po vás ptá… a je to bláznivé a chaotické a ty se snažíš uspokojit každého, ale to je… Jsem si jistý, že to bude hodně zábavné. Hrál jsem v American Airlines Arena už několikrát, ale tentokrát mám Prince Royce a Pitbulla na otevírání show, měl by to být skvělý zážitek, zejména Pitbull je z Miami a také já jsem vyrůstal v Miami.

Co děláš ve volném čase na turné a máte v plánu nějaké speciální hosty, kromě Pitbulla?
Mělo by tam být… Myslím, měl bych mít pár nějakých překvapení na show. Doufejme… Je zřejmé, že dojde k plánovaní jiných umělců, ale měli bychom. Ne přesně to co města, ale určitě by mělo být několik překvapení a to co rád dělám, prostě jsem to chtěl brát s nadhledem celý den a odpočinek a mluvit co nejmíň je možné.

Co plánuješ vzít na pódium tohle turné a co by měli fanoušci očekávat?
Ta bezva věc na pódium je velmi interaktivní s publikem. Vždycky jsem rád, co nejblíže jen je možné, být k publiku a dokonce i těm lidem, kteří jsou vzadu, někdy jsme vždy chtěli nastavit B stage, protože to tak cítím… V aréně, perfektní velikost… Vím, že pro některé lidi to může být trochu velké, ale já si vlastně myslím, že je to… Jsou moje oblíbená místa na hraní, protože jsou velké. Víš, může jich být 15,000 nebo víc, ale stále to může udělat hodně intimní a myslím, že to můžeš udělat kreativní. To všechno přijde až po návrhu na pódium, a je to vlastně, když navrhujeme pódium. Vždycky to máme na paměti. Jak to máme udělat, víš, je jasné, že lidé v čele tě vidí z blízka, ale jak můžeš toho dosáhnout i pro lidi, kteří jsou vzadu, aby tě viděli z blízka a to máme vždy na paměti.

Euphoria bylo to tvé první dvojjazyčné album. Myslíš, že budeš pracovat na dalším takovém albu v budoucnosti a plánuješ už nějaké další album?
Miluji dělat dvojjazyčné album. To je vlastně to co mám… Vždycky jsem chtěl udělat takové album, když jsem mohl spojit angličtinu a španělštinu. Vzal jsem to do nahrávací společnosti před pěti lety, ale oni si to nemysleli… Oni opravdu nebyli pro tenhle nápad a jak šel čas… tak šel čas, vzpomínám si říct nahrávací společnosti, která bohužel nebyla pro dělání alba… Nebo CD, celá délka alba byla jako na zmizení. Řekl jsem ji, že si myslím, že nadcházející single bude řídit trh a na konci dne, lidi si můžou vybrat a zvolit si jakákoliv song, který chtějí a to by mi mohlo pomoct umělecky dělat tenhle typ alba, protože kdykoliv bych mohl psát písně v angličtině, mohl bych je přepsat do španělštiny a naopak a pro mě je tohle dělat zajímavější. Vlastně to dává… Bylo to otočit, to co obvykle dělám. V minulosti, jsem si zvyknul soustředit se v angličtině a dělat anglické album a pak se soustředit na španělštinu a dělat jenom španělské album a prostě jsem si myslel, že to byla správná věc dělat to v tom čase…v tomto bodu v mé kariéře a taky jim vysvětlit, že je hodně španělských lidí v USA, kteří poslouchají anglickou hudbu a naopak. Takže, prostě jsem cítil, že byl správný čas to udělat.

Part 2 ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama