About Euphoria Tour and more (Srpen 2011) - Part 2

27. srpna 2011 v 18:43 | TheNomik |  Interviews/Zajimavosti
Spolupracoval jsi s mnoha různými umělci za ta léta, máš nějaké oblíbené a s kým by jsi chtěl ještě pracovat v budoucnosti?
S kým bych chtěl ještě pracovat v budoucnosti? Nevím. Musel bych o tom přemýšlet. Jsem si jistý, že půjdu zpátky k těm umělcům na kterých jsem vyrostl. Pravděpodobně jsem mohl mít pěkně velký list… list s přáním. Lidé, se který jsem pracoval a užil si to, opravdu ti nemůžu říct. Bylo by těžké říct, se který jsem pracoval jsme si užil nejvíc. Byl jsem štěstí, že jsem pracoval od Whitney Houston k Lionel Richie, kteří byli umělci, se kterými jsme vyrůstal, kteří byli užasni. Lionel, myslím, naštěstí jejich přítel a naučil jsem se od něj hodně. Pak na tomhle albu jsem pracoval s elektrickou bandou umělců od Pitbulla k Juan Luis Guerra k Usher, Akon, Nicole Sherzinger a taky s Ludacris a každý z nich je hudebně odlišný a ta skvělá věc je, že jsem se dostal k práci s nimi ve studiu, vlastně, s většinou z nich ve studiu a prostě je sledovat při práci a jaký je jich vliv hudebně a jak pracují, naučil jsem se hodně. Ten, se kterým jsem pracoval neustále by musel být Pitbull. Stali jsme se blízkými přáteli a vlastně jsme dodělali řádku písní společně a cestovali jsme na hodně místech po světě. On je skvělý chlap. Miluji pracovat s ním a rád s ním trávím čas. Je to dobrý chlap.

Co by měli diváci očekávat na tohle turné, když už Enriqua viděli dřív?
No, věc je, že tohle je mnohem větší kombinace písní díky tomuto albu. Je to víc elektrické turné než kdykoliv jindy, které jsem udělal, ale zároveň také jsem vytvořil set list převzatých písní, dokonce španělské písně od roku 1995 do současnosti 2011. Takže set list, vy kterém můžu zpívat písně, které jsem zpíval na svém prvním španělském albu až k novým písním jako I Like It nebo Dirty Dancer či Tonight. Je to velmi, velmi odlišné. Taky dělám nové písně, které tam přidám.

Je něco zajímavého na tvé cestě nebo něco co musíš mít v šatně?
Něco co potřebuji mít v šatně. Věř a nebo ne. Ne. Opravdu nevyžaduji něco zvláštního. Možná… Někdy láhev rumu, protože si dám jednu nebo dvě sklenice rumu… to mi pomůže s nervozitou než jdu na pódium.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama