AOL Latino 2011

23. srpna 2011 v 19:17 | TheNomik |  Interviews/Zajimavosti
Ve středu a tolik práce, pamatujete si, kdy jste šel naposledy do supermarketu. Kolik si ztratil soukromí se slávou?
(Smích) Byl jsem v supermarketu v noci, pozdě v noci. Nejsem moc na supermarkety. Byl jsem ve studiu a šel jsem do supermarketu, který je hned vedle. Dobrou zprávou je, že jsem vyrůstal v Miami, takže vím kam jít, a většinu času jsem schopen vést soukromý život, ale není to vždy možné, ale je to opravdu malá cena za to co je součástí jejich práce, chápu to, dokonale. Teď nemám žádné děti, kdybych měl děti a narušili by mi soukromí, asi bych to chápal méně. Paparazzi se chovají mile a já jsem neudělal nic špatného.

Jaký je váš vztah s Princem Roycem a Pitbullem?
Pitbulla znám lépe než Prince. Na Princi se mi líbí, že právě začíná kariéru a stojí nohama na zemi, dal mi dobrou vibraci, našel jsem dobrého člověka. Můžete říct, že chce a bude mít obrovskou kariéru. Pitbulla znám dobře, jsem s ním často, je to další umělec, který stojí nohama na zemi, je aktivní a je zábavné s ním pracovat.

Chcete udělat další duet s Juan Luis Guerra?
Pro mě nahrávka s Juanem Luisem Guerra byla splněním snu a rád bych udělal další písničku. Vzpomínám si, když jsem napsal píseň, kterou jsem chtěl s Juan Luis Guerra, vůbec by mě nenapadlo, že mu napíšu píseň. Nevěděl jsem, jak na to bude reagovat veřejnost, ale mě píseň způsobila takový vliv, euforický moment na albu. Jsem fanouškem Juan Luis Guerra.

Chcete udělat duet s tvým otcem nebo bratrem?
Zpívat s bráchou bych chtěl, ale na osobnější úrovni, já nevím jestli se to stane na albu. Možná je to proto, že vždycky odděluji svou kariéru od osobního život. Především otce, se snažím oddělit co nejvíc, ale bylo by to ctí s ním zpívat, jsem jeho fanouškem, bylo by to prospěšné, sám nevím, na druhou stranu by to bylo velmi osobní a velmi soukromé.

Co ti způsobuje největší euforii?
Jedna věc, která způsobuje, že jsem v euforii, žádný pocit není jako ten, který cítíte, když jste na pódiu obklopený publikem. Je to těžké porovnat s něčím jiným v mém životě. Je to tak silné.

Jaké bylo nejpodivnější setkání s fanoušky?
Nejvíc byly setkání se skupinami fanoušků, ale měl jsem fanouška, který vlezl pod stůl v šatně před koncertem v Los Angeles s jeho mladší sestrou. On se bál, protože jsem si myslela, že bude potrestán, nechtěl vyjít. Až když skončil koncert, asi dvě hodiny, no, nevím jak dlouho to trvalo. To bylo pro mě legrační.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama