Cosmopolitan 2011

26. října 2011 v 14:17 |  Interviews/Zajimavosti
Enrique prolomil všechny hranice mezi jazyky a geografii. Když je na pódiu, ta všechny zvedne z jejich sedaček (včetně mužů). Je King of the Dance Charts, téměř překonal Madonna, Michael Jackson a Prince. Má duety s Pitbull, Usher, Juan Luis Guerra a další Jennifer Lopez.

Mimoto, Enrique je hodně milý, nádherný a otevřený. Je taky talentovaný, dobrý přítel, sexy a podle Anny Kournikové (partnerka 10 let): "Bude dobrým otcem, když budeme mít děti." Enrique byl úspěšný v Evropě s jeho Euphoria Tour a teď ho máme v US. Jeho nový projekt Euphoria Deluxe, kde budou tři nové písně, jeden z nich je "Mouth2Mouth" s Jennifer Lopez. Podle jeho video "Hero", které bylo viděno 38 milióny lidmi na světě, můžeme předpokládat, že tohle video bude lámat rekordy. Takže co tento člověk má, že náš všechny svádí? Užijte si to!

Jaké máš plány, když jsi dokončil světové turné? Budeš mít pár měsíců volno?
No, nemyslím si, že mě nechají moc odpočívat a to, protože musím vzít výhodu. Když dokončím turné v US, budeme vydávat deluxe verzi Euphoria v Evropě se třemi novými skladbami. Takže budu trávit čas promem. Ačkoliv jsem ještě stále nebyl v Latinské Americe… Argentina, Mexiko, a doufám v Kolumbii, protože jsem tam ještě nikdy nebyl na vystoupené a umírám pro to, abych tam mohl být.

Jak oslavíš, když vyhraješ Latin Grammy?
Když vyhraji, tak nebudu nahý v kasinu… To určitě! (Smích). Jsem polichocen touhle nominací a jako vždy říkám, že není moje, je mých fanoušků a v tomto případě i mých kolegů, které jsem obdivoval natolik, že jsem se odvážil jít na Euphoria dobrodružství s nimi.

S Annou jsi už 10 let a to je rekord pro celebrity páry. Jaké je to tajemství pro dlouhý vztah?
Ty cosmo-dívky by to měli vědět… Anna mě nenechá se podívat na někoho jiného (vtip). Vážně, nemyslím si, že někdo zná to tajemství.V našem případě, jsme hodně slučitelní a důvěřujeme jeden druhému. Když se rozhodnete být ve vztahu s někým, měli by tam být pravidla, a pro mě je to ji dát kvalitní čas, kdykoliv dostanu šanci. Vždycky být upřímný a nic před sebou neskrývat.

Je Anna tvoje duševní dvojče?
V téhle chvíli, je největší dvojče, které jsem potkal. Ona je moje holka. Ona je sladká a silná ve stejnou dobu, sexy, zábavná a má hodně trpělivosti semnou, protože být semnou je hodně těžké.

Co peníze znamenají pro Enrique Iglesias?
Peníze přicházení a odcházejí, nedávají vám štěstí, ale vydělávat s potem na čele vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Nemyslím si, že je to hodně o penězích, ale o tom o čem mám přemýšlet je, jak moc mám štěstí žít z toho, co je vášnivé, jako požehnání, že je to pořád aktuální a můžu počítat s lidmi, kteří mě podporují.

Největší rozdíl mezi mužem a ženou…
Ženy jsou kousky díla, my jsme hlavy rodiny, ale ony jsou krk a musím obrátit kdekoliv řeknou. Muži jsou míň romantičtí a přemýšlí, ženy jsou víc racionální a citlivější.

Co je tvou největší slabostí?
Jak jako? Trochu mě děsíš (smích). Když mluvíme o jídle, tak to jsou hamburgery se smaženými rajčaty. Další slabostí je moře, miluji trávení času v Los Cabos a později se dostanu k rumu. Trochu Atlantico Rum na skalách při západu slunce… to je dokonalý útěk. Mojí další slabostí jsou ženské nohy.

Jaký je tvůj největší sen jako umělce?
Žiji jeden den v čase. Stále mám co dělat a užívám si jako by to mělo být to poslední. Pro příklad, tohle turné mi dalo hodně spokojenosti. Ale vystupovat v Austrálii a pracovat s Juan Luis Guerra, to jsou sny už splněné.

A jaké máš své osobní sny?
Základy. Mít zdravý život, být obklíčen lidmi, které miluji. Být dobrý otcem, pokud se to jednoho dne stane.

Řekneš nám něco o tvých projektech v roce 2012?
Pro teď… Deluxe Euphoria a tři nové písně, které mě zaměstnají na pěkně dlouho.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama