MyGayTrip.com 2010

4. října 2011 v 17:45 |  Interviews/Zajimavosti
MyGayTrip.com: Je ti 35, tvá kariéra je na vrcholu po dobu 15 let. Co chceš říct v tomto albu Euphoria?
Enrique Iglesias: Euphoria mluví o těch okamžicích, kdy máte dobré časy během kterých se cítíte tak dobře, že byste mohl umřít. Bodem toho alba je snaha udělat lidem radost. To přichází v rozhodující okamžik v mé kariéře, cítím se zralejší, snažím se brát věci snadněji a užívat si života, jak jen to jde.
MGT: Jak se tohle album liší od těch předchozích?
EI: Euphoria je asi moje nejvíc elektrické album s tolika tanečními skladby a balady. Je to taky moje první album, kde jsou i písně ve španělštině, které nejsou předělávkou písní v angličtině. Opravdu jsem miloval práci s RedOne. Nebylo mi to nezbytně jasné odejít od mého repertoáru a začít na víc rytmických skladeb, které více zní tanečně.
MGT: Podle tvého názoru bude titul mluvit do gay fanoušků?
EI: Heartbeat, duet s Nicole Sherzinger samozřejmě, kvůli Nicol a klip je velmi sexy. A pravděpodobně Tonight (I'm F*cking You), že jo? To je docela dobrý, jako takové, a téma písně je o homosexualitě, že jo? (smích)
MGT: Na všech cestách, která země na tebe nejvíc zapůsobila?
EI: Indie. Tato země je krásná, stejně jako děsivá kvůli chudobě v některých místech. Je to země kontrastů, což vyžaduje změnit váš pohled na život. Země, kde nemůžete jít, že by jste nezapůsobil ať v dobrém nebo ve špatném. Miluji to.
MGT: Ve kterém městě se cítíš jako doma?
EI: V Miami. Tam žiji. A upřímně těžko bych mohl žít někde jinde. Miluji žít v blízkosti oceánu, řekl bych že to potřebuji, a mám rád teplo. Miami kombinuje obojí. Mimo Miami bych řekl Barcelona nebo Paříž. A to jak pro svou architekturu, kulturu, životní styl, jídlo, a všechny přátele mám v těchto dvou místech.
MGT: Jaké místo by jsi poradil turistům v Miami?
EI: Lincoln Road, pěší ulice s množstvím obchodů, butiků, příjemné bary a restaurace. Miami je ideální místo na procházku.
MGT: Jaké jsou tvé oblíbené místa v Miami?
EI: Bar: Líbí se mi Palace na South Beach. Je to gay bar, kde se hrají velmi chladné remixy z nejlepších skladeb. Můžete mít něco k pití a jídlu. Musíte jít o víkendu a vidět ukázku vleků. Ty kola na ulici, hraní s turisty. Je to dobrých duch.
Restaurace: Zkuste Cofradia v Coral Gables. Je to peruánská restaurace, jídlo je úžasné a chutné.
Hotel: W Hotel v South Beach a moderní designe.
Klub: Twist je velmi pěkný gay klub v Miami, je tam už celá léta.
MGT: Tvé oblíbené místo na světě?
EI: Hotel: Georgie V. v Paříži. Ne, kvůli dekoracím, nejsou vzhledem k velikosti místnosti, ne proto, že je to třída, ne, kvůli posteli! Postele jsou měkké a podařilo se mi dobře spát. Trpím nespavostí a vždy velmi špatně spím, když jsem na cestách. Takže, když jsou špatné postele je to ještě horší. A líbí se mi jejich snídaně.
Restaurace: Nemám oblíbené restaurace. Líbí se mi jíst vůbec, takže rád změním restauraci.
Značka: To je něco pro mou přítelkyni Annu, to není pro mě. Nejsem pro nákupy.
Prázdninové destinace: Karibik. Jezdím tam téměř každý svátek. Většinu času trávíme na lodi s přáteli a jezdíme z ostrova na ostrov.
MGT: Jaký předmět bereš sebou na cesty pokaždé?
EI: Kšiltovku. Bez ní se cítím nahý. A pak mám malý přehrávač/rekordér s plným můj hlas před představením.
MGT: Jaké je ideální místo na party?
EI: Těžko říct, to záleží na lidech, kteří jsou s vámi. V mém životě to vždycky vypukne v Mexiku, Londýně nebo na Ibize. Záleží, kdo udělá party.
MGT: Ideální město pro zamilované?
EI: Bezpochyby Paříž. Je to romantické město.
MGT: Jaké město je nejvíc gay-přátelské?
EI: Barcelona a Ibiza jsou to jistě města gay-přátelské. Atmosféra je velmi zvláštní a každý dělá co chce, je jedno jestli jsi gay nebo ne. Tam je pocit svobody, ten nenajdete všude.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 21:57 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama